Francouzské matinée - Paris est un escargot 

Dopoledne pro děti plné her, písniček a překvapení s francouzskou tématikou

Barevné Champs-Elysées - 14. červenec 

Hra u příležitosti státního svátku Francie

Hledání templářského pokladu - Chasse au trésor 

Dopolední hledání pokladu inspirované francouzskou historií

Francouzština pro nejmenší děti ve věku 3 - 6 let

Nabízím Vám výuku francouzštiny hravou, zajímavou a nenásilnou metodou, která vychází z materiálů určených pro děti předškolního věku (3-6let). Cílem je, aby děti přivykly novému jazyku a získaly k němu pozitivní vztah.

Lekce jsou inspirované souborem učebnic „TATOU, LE MATOU“ (KOCOUREK TATOU) autorů Piquet, Denisot, vydaných nakladatelstvím Hachette. Jedná se o učebnice zpracované speciálně pro děti, které ještě neumí číst a psát (aktivity, které předpokládají psaní v našich hodinách, vynecháme). Celým cyklem děti provází kocourek TATOU. Stěžejní je interakce mezi učitelem a dětmi, podpořena říkankami, písničkami a pohádkami (O červené Karkulce, Sněhurka, Kocour v botách). Od dětí se nečeká, že budou brzy jazykem hovořit, ale jsou touto metodou k mluvení vedeny a povzbuzovány.

Tato metoda je potom doplněná pohybovou částí, která vychází z knih a CD vydaných nakladatelstvím Eveil et découvertes. Knihy byly vypracovány pod pedagogickým dohledem odborníků pracujících s malými dětmi. Jedná se např. o 60 Comptines pour la danse & l'éveil corporel (60 říkanek a písniček k tanci a probuzení těla) a o 80 Comptines à mimer & jeux de doigts (60 říkanek a písniček k napodobování a ke hře s prsty).


Kontaktní informace

Mgr. Natalie Csizmaziová
Nitranská ulice
Kroměříž

Telefon: 737 172 403

IČ: 63 309 807


«Ce que nous apprenons avec plaisir
nous n`oublions jamais.»

"What we learn with pleasure
we never forget."

(Louis Mercier)

Mgr. Natalie Csizmaziová
Francouzština - Angličtina